Služby inspektora Ing. arch. Petra Tichoty

Jako certifikovaný inspektor nemovitostí Ing. arch. Petr Tichota se zabývám nejen inspekcí a kontrolovou nemovitostí a jejich zjevných vad a následně vystavení kontrolní zprávy. Mým oborem a specializací jsou také další expertní a diagnostické služby a znalecké posudky, stavební dozor, certifikace výstavby i vystavování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

 

Nemopas Inspekce nemovitostí

INSPEKCE NEMOVITOSTI

Inspekce nemovitostí zjišťuje technický stav domu, jeho skryté i zjevné vady. Poruchy a rizika poruch objektu se v rámci inspekce nemovitostí vyhodnocují na základě zjevných projevů, zkušeností inspektora a neinvazních měřicích přístrojů.

 nemopas - finanční plán

Ceny služeb inspekce nemovitostí

Přehled nejžádanějších služeb z oblasti inspekce nemovitostí, certifikace a PENB štítku a jejich ceník.

PENB

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY (PENB)

Při výstavbě nových budov a větších změnách dokončených budov má každý vlastník povinnost zpracovat PENB. Pro tyto účely zpracování PENB je nutné splnit předepsané požadavky na energetickou náročnost.

Od 1. 1. 2013 se průkaz předkládá také při jakémkoliv prodeji nebo pronájmu budovy.

 

Expertní znalecká činost prověření nemovitostí

Expertní a diagnostické služby

Potřebujete znaleckou a expertní zprávu o Vašem technickém problému v domě? Řešíte technický problém? Máte vlhko v domě, plíseň, mokré stěny, potřebujete znalecký posudek domu nebo bytu? 

Náš znalecký ústav Nemopas (Dekprojekt) má více než 10ti leté zkušenosti s vypracování technických a expertních zpráv. Naši inspektoři Vám pomohou s technickými problémy ve Vašem domě. 

nemopas - prověření projektu

Znalecké a expertní posudky

Prověření projektu zkontroluje, zda projekt neobsahuje žádná řešení, která mohou být v průběhu stavby problematická a prodražili by Vám Vaši stavbu. 

 

encyklopedie

CERTIFIKACE VÝSTAVBY

Certifikace výstavby snižuje a eliminuje rizika poruch na dokončeném objektu.

Pro kupujícího domu je certifikace výstavby, včetně výstupního protokolu, zárukou, že byl objekt při výstavbě průběžně kontrolován nezávislým odborníkem a je tedy postaven v nejvyšší možné kvalitě.