Služby NEMOPAS - Ing. arch. Petr Tichota

 

Nemopas Inspekce nemovitostí

NEMOPAS - INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

Inspekce nemovitostí zjišťuje technický stav domu, jeho skryté i zjevné vady. Poruchy a rizika poruch objektu se v rámci inspekce nemovitostí vyhodnocují na základě zjevných projevů, zkušeností inspektora a neinvazních měřicích přístrojů.

 

Expertní znalecká činost prověření nemovitostí

NEMOPAS - Expertní a znalecká činnost

Potřebujete znaleckou a expertní zprávu o Vašem technickém problému v domě? Řešíte technický problém? Máte vlhko v domě, plíseň, mokré stěny, potřebujete znalecký posudek domu nebo bytu? 

Náš znalecký ústav Nemopas (Dekprojekt) má více než 10ti leté zkušenosti s vypracování technických a expertních zpráv. Naši inspektoři Vám pomohou s technickými problémy ve Vašem domě. 

 

PENB

BALÍČKY PRO REALITNÍ OBCHOD

Pro realitní firmy vypracujeme veškeré nutné dokumenty najednou. Jedná se například o balíček dokumentů Průkaz energetické náročnosti budovy + Znalecké ocenění nemovitosti + Inspekce nemovitostí.

 

PENB

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY (PENB)

Při výstavbě nových budov a větších změnách dokončených budov má každý vlastník povinnost zpracovat PENB. Pro tyto účely zpracování PENB je nutné splnit předepsané požadavky na energetickou náročnost.

Od 1. 1. 2013 se průkaz předkládá také při jakémkoliv prodeji nebo pronájmu budovy.

 

nemopas - pro život

NEMOPAS - PRO ZDRAVÝ ŽIVOT

Chcete zjistit, zda je ve Vašem domě vše v pořádku. Zda nemáte v bytě radon, azbest či formaldehyd? Nechte si provést naše zkoušky a budete mít jistotu zdravého domova. 

 

nemopas - finanční plán

NEMOPAS - FINANČNÍ PLÁN 

Finanční plán Vám odhladí, kolik bude stát provoz Vašeho domu v budoucnu, co Vás čeká za investice do větších oprav, na co máte být připraveni. 

 

 

nemopas - prověření projektu

NEMOPAS - PROVĚŘENÍ PROJEKTU

Prověření projektu zkontroluje, zda projekt neobsahuje žádná řešení, která mohou být v průběhu stavby problematická a prodražili by Vám Vaši stavbu. 


 

encyklopedie

CERTIFIKACE VÝSTAVBY

Certifikace výstavby snižuje a eliminuje rizika poruch na dokončeném objektu.

Pro kupujícího domu je certifikace výstavby, včetně výstupního protokolu, zárukou, že byl objekt při výstavbě průběžně kontrolován nezávislým odborníkem a je tedy postaven v nejvyšší možné kvalitě.